Masaże terapeutyczne
Potężna broń w walce ze skutkami chorób cywilizacyjnych.
Przyniosą nieocenioną ulgę twoim mięśniom i kręgosłupowi.

Podaruj Prezent , Bon lub zaproszenie a możw voucher podarunkowy

Zapraszamy serdecznie do zakupu bonów kwotowych i zaproszeń, które mogą państwo podarować bliskiej osobie, mamie, przyjaciółce . Zamiast zbędnego prezentu, który będzie się kurzył na półce, podaruj chwile relaksu, zapomnienia i przyjemności… To jest to co każdy z nas chciałby dostać, a na co brakuje nam czasu i nieraz żal pieniędzy …

Masaż Anti Age
 

Romantyczny Klimat czterogwiazdkowego hotelu położonego w przepięknych górach pozwoli państwu na relaks i zapomnienie o stresie dnia codziennego. Masaże i rytuały dla dwojga wykonujemy nie tylko parom, ale i przyjaciółkom i przyjaciołom. Zapraszamy do naszego Kawałeczka Raju, a sami ocenicie czy zasługujemy na tę Podaruj swoim bliskim coś tylko dla nich, masaż, zabieg na twarz a może chcesz Bon, aby wybrali sobie sami.

Zadzwoń do nas i zamów zaproszenie telefonicznie +48 793 313 413 lub e-mailowo gabient@kawaleczekraju.com.pl

Przygotujemy zaproszenie, wydrukujemy imię i nazwisko, zapakowane w elegancką kopertę, możemy również wysłać je pod podany adres na życzenie klienta (Opłata za wysłanie zaproszenia listem priorytetowym na terenie polski 10.50zł Z Potwierdzeniem odbioru SMS).

Płatność przyjmujemy Gotówką, Kartą lub Przelewem.

Zapraszamy do zakupu bonów kwotowych i zaproszeń upominkowych na wszystkie zabiegi czas spędzony w naszym gabinecie będziecie państwo jeszcze długo pamiętać
Wszystkie ceny pakietów są podane w cenniku zapraszamy.

 
W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook

Google Plus