Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Masaże

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę masaży, dzięki którym przeżyją Państwo niezapomniane chwile relaksu i odprężenia.

masaze_twarzy
Masaż Anti-Age

Najpierw wykonywany jest innowacyjny masaż pobudzający i ujędrniający mięśnie twarzy, który ma za zadanie przeciwdziałać grawitacji.

Masaż anti-aging twarzy to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Policzki, brwi, kąciki ust już po pierwszym masażu są uniesione, a efekt jest widoczny od razu!

Masaż Anti Age
 
Masaż twarzy

Masaże twarzy polecane są zwłaszcza tym osobą, które bezpośrednio pracują z klientami, aktorom osobą zajmującym się marketingiem, nauczycielom, a także wszystkim zajmującym się intensywną pracą przy komputerze czy dokumentach, osobom zestresowanym, i żyjącym w ciągłym napięciu jest on kierowany dla osób, które mają bogatą mimikę twarzy, oraz wszystkim dbającym o dobry wygląd i samopoczucie.

masaz_twarzy
 
masaze_modelujace
 
 
Masaż gorącą czekoladą

Daje niebywały efekt ciepła, rozgrzewając ciało i pobudzając zmysły sprawia, że wydzielają się endorfiny, które są hormonami szczęścia. Dzięki temu czujemy się bardziej radośni a co za tym idzie pozytywnie nastawieni do rzeczywistości.

masaz-czekolada

 

 
 
 
masaze_relaksacyjne
Masaż Lomi Lomi Nui

LOMI LOMI NUI to świątynny masaż z Hawajów. Hawajczycy uważają, że zdrowie (ola) jest stanem wewnętrznej harmonii i pokoju, to stan, w którym swobodnie przepływa energia, a choroba (ma`i) to konflikt i wojna, spowodowana zablokowaniem przepływu energii na dłuższy czas.

Masaż Lomi Lomi Nui
 
Masaż na cztery ręce

Masaż na cztery ręce to, masaż niezwykle efektowny, odprężający, Jak wiadomo nasze półkule mózgowe odbierają bodźce z przeciwległych stron. Prawa półkula odpowiada za lewą połowę naszego ciała i odwrotnie.

Masaż na 4 ręce
 
Masaż gorącą czekoladą

Daje niebywały efekt ciepła, rozgrzewając ciało i pobudzając zmysły sprawia, że wydzielają się endorfiny, które są hormonami szczęścia. Dzięki temu czujemy się bardziej radośni a co za tym idzie pozytywnie nastawieni do rzeczywistości.

masaz-czekolada
 
Masaż olejem kokosowym

Ze względu na swój bogaty skład jest nieocenionym eco kosmetykiem do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, paznokci oraz włosów, rekomendowany również dla cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Olej doskonale nawilża, regeneruje, koi, zapobiega pierzchnięciu skóry, zmiękcza i spowalnia procesy starzenia.

masaz-olejem-kokosowym
 
Masaż regenerująco – odprężający

Historia masażu wywodzi się ze Starożytności, kiedy to był on uzupełnieniem obrzędów religijnych, a z czasem części oddziaływań medycyny ludowej. Zapoczątkowany w Indiach i Chinach, stanowił naturalną metodę leczniczą. Już Hipokrates, a potem Celsus i Galena wskazywali na wykorzystanie masażu w poszczególnych jednostkach chorobowych.

masaz-relaksujacy
 
Masaż gorącymi muszlami

Cały sekret masażu muszlami tkwi w idealnych muszlach. Te używane do masażu zbierane są ręcznie u wybrzeży Filipin. Następnie przechodzą selekcję, są szlifowane i dokładnie polerowane, by były gładkie.

masaz-goracymi-muszlami
 
Masaż gorącymi kamieniami

Człowiek nierozłącznie związany jest z naturą od początku istnienia i z natury czerpie siłę i zdrowie.
Dla jednych dawcą energii był Bóg, gwiazdy, przyroda, drzewa, kwiaty dla innych kultur – posągi z brązu lub kamienie szlachetne. Aby ciało i umysł człowieka mogły normalnie funkcjonować musi mieć energię do życia, przebyte schorzenia czy negatywne emocje niszczą strukturę energetyczną człowieka.

masaz-goracymi-kamieniami
 
Masaż bambusami

Szczególnie polecany na przemęczone i spięte mięśnie. Podczas masażu bambusami odczuwamy głębokie odprężenie i likwidację napięć. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, a umysł stan absolutnego uspokojenia.

masaz-bambusami
 
Masaż dla par

Masaże dla par to specjalna oferta, która cieszy się ogromną popularnością wśród klientów spa.
To doskonała forma relaksu i niezwykłe wspomnienia, które pozostaną w pamięci do końca życia. Masaże dla par pozwolą zakochanym w sobie osobom spędzić cudowne chwile. Ponadto oprócz samego odprężenia, odpowiednio dobrane olejki i mleczka stosowane w trakcie zabiegu, spowodują, iż oboje wyjdą z gładką, nawilżoną skórą.

Masaż dla par
 
Masaż świecą

Masaż świecą jest zabiegiem łączącym w sobie ciepło płomienia świecy i masaż, aromaterapię. Jego historia wywodzi się z krajów Orientalnych. W Polsce stosowany jest od niedawna, jednak staje się on coraz bardziej popularny. Ciało jest polewane roztopionym woskiem świecy o temperaturze 37 stopni.

masaz-swieca
 
Masaż aromaterapeutyczny

Aromaterapia jest rewelacyjnie prostą i skuteczną, a przy tym przyjemną w stosowaniu, metodą usuwania wielu dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych stosowanych w masażu, do kąpieli, oraz w formie inhalacji i wchłaniania przez skórę po rozpyleniu w otaczającym nas powietrzu.

masaz-aromaterapeutyczny
 
Masaż gorącymi olejami

Szczególnie polecamy ten wyciszający, rytualny i w pełni relaksujący masaż całego ciała z zastosowaniem ciepłych olejków z dodatkiem naturalnej mieszanki olejków eterycznych.
Celem masażu jest wprowadzenie ciała i ducha w stan równowagi. Jest on jak wiadomo podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego.

 
 
W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook