Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Mikrodermabrazja

MIKRODERMOBRAZJA DIAMENTOWA

Do zabiegu Mikrodemabrazji Diamentowej używamy preparatów Mesoboost. Które nasz personel dopasowuje w zależności od potrzeb danej cery. Jakość zabiegu jest jeszcze lepsza, efekty spotęgowane. W zależności czy chcesz się pozbyć zmarszczek, czy nawilżyć skórę podziałać na przebarwienia, czy rewitalizować swoją cerę. Zdaj się na nas, a my wykonamy dla Ciebie zabieg na najwyższym poziomie.

Nie wiesz czym jest Mikroderemabrazja Diamentowa ?

Mikrodermabrazja to niezwykle korzystny zabieg, którego przeprowadzenie daje spektakularne efekty tuż po zabiegu już można obserwować pozytywne zmiany. Jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż inne zabiegi złuszczające naskórek i wierzchnie warstwy skóry właściwej.

Mechaniczne bezboesne złuszczanie naskórka wykonywane jest specjalnym urządzeniem wyposażonego w głowicę ścierającą pokrytą kryształkami diamentu. Zabieg ten nie tylko wygładza skórę, ale i spłyca drobne zmarszczki usuwa blizny potrądzikowe, zwiększa elastyczność skóry usuwa wszelkie zaskórnik, zmniejsza łojotok i wszelkie przebarwienia na skórze, w tym zarówno plamy starcze, jak i przebarwienia posłoneczne. 

Teraz Mikrodermabrazja w naszym gabinecie nie jest już zwykłym zabiegiem !

 

Jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż inne zabiegi złuszczające naskórek i wierzchnie warstwy skóry właściwej.

Zalecamy ją wszystkim osobom z widocznymi problemami skóry, które są trudno usuwalne przez inne zabiegi kosmetyczne. Zalecany jest zarówno osobom młodym z trapiącym trądzikiem, jak i osobom starszym borykającym się z przebarwieniami.

Jeśli nie wiesz czy zdecydować się na mikrodermabrazję podpowiemy, że:

  • Mikrodermabrazja wskazana jest wszystkim osobom, które zamierzają  zlikwidować problemy skórne i poprawić kondycję swojej cery .Zakres działania mikrodermabrazji jest tak szeroki, że trudno jest wymienić wszystkie dolegliwości, które można skutecznie usunąć w trakcie przedmiotowego zabiegu.
  • Szczególnie zabieg polecany jest osobom posiadającym trudny do zlikwidowania trądzik grudkowy i zaskórnikowy, blizny potrądzikowe, zaskórniki, prosaki, łojotok, przebarwienia,rozstępy, rozszerzone pory i szorstki, zrogowaciały naskórek.
  • Wyjątkowe efekty uzyskuje się również w zakresie odmładzania skóry, likwidacji nadmiernej wiotkości i widocznych zmarszczek. Mikrodermabrazja to również zabieg poprzedzający inne rodzaje terapii kosmetycznych wykonywanych przy użyciu lasera.

Najważniejsze zalety mikrodermabrazji

Najważniejszą zaletą mikrodermabrazji jest jej wysoka skuteczność i uzyskanie natychmiastowego efektu. Bezpośrednio po jej przeprowadzeniu na skórze pojawiają się niewielkie zaczerwienienia, które można łatwo zatuszować delikatnym makijażem. Znikają one całkowicie już po kilku godzinach, pozostawiając idealną cerę, bez żadnych problemów.

Zaletą zabiegu jest całkowita bezbolesność. Tylko niektóre kobiety z wyjątkowo wrażliwą cerą i zaburzoną odpornością na odczuwanie bólu, mogą odczuwać niewielki dyskomfort.

Do zalet mikrodermabrazji należy również zaliczyć możliwość przeprowadzenia zabiegu na skórze wrażliwej, co jest zdecydowanie zabronione w przypadku wykonania zabiegu peelingu chemicznego. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest również uzyskanie zdecydowanie lepszych rezultatów, aniżeli w przypadku wspomnianych peelingów, bowiem w trakcie mikrodermabrazji możliwe jest złuszczanie dużo głębszych warstw naskórka.

Mikrodermabrazja jest zabiegiem, w efekcie, którego następuje znaczne pobudzenie produkcji kolagenu, a także eliminacja z powierzchni skóry patogennych drobnoustrojów takich jak Propionibacterium acnes.

Efekt, którego należy się spodziewać

  • Poprawa struktury i kolorytu skóry a także zwiększenie jej elastyczność.
  • Mikrodermabrazja usuwa wszelkie zaskórnik, zmniejsza łojotok i wszelkie przebarwienia na skórze, w tym zarówno plamy starcze, jak i przebarwienia dosłoneczne.
  • W wyniku przeprowadzonego zabiegu cera jest dużo zdrowsza, świeższa i sprawiająca wrażenie dużo młodszej.
    Zalecamy unikania tuż po zabiegu promieni UV nawet do dwóch, trzech tygodni po zabiegu. Unikamy zarówno naturalnego słońca, jak i sztucznego, w postaci solarium. Bardzo duże znaczenie dla kondycji skóry ma po zabiegu to, by używać kremów ochronnych z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.
  • Po drugie,odradza się kąpiele w basenie w chlorowanej wodzie (do 48 godzin po zabiegu). Zaleca się natomiast nawadnianie skóry; należy spożywać jak najwięcej wody, minimum 8-12 szklanek dziennie. Dzięki temu skóra będzie bardziej uelastyczniona i nawilżona.
  • Pacjenci, którzy walczą z przebarwieniami, w odstępach pomiędzy zabiegami powinni używać preparatów z hydrochinonem. Są to preparaty wybielające, które skutecznie pomagają właśnie w usuwaniu przebarwień lub rozjaśnianiu plam soczewicowatych, piegów, ostudy. Dwuprocentowe stężenie preparatu powinno być wystarczające.
 
40 min
90 zł
W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook