Masaże terapeutyczne
Potężna broń w walce ze skutkami chorób cywilizacyjnych.
Przyniosą nieocenioną ulgę twoim mięśniom i kręgosłupowi.

Zabieg z kozim mlekiem

KOZIE MLEKO & LYCHEE

Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień

Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład linii obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu odżywczym, łagodzącym i przeciwstarzeniowym.Gwarantuje odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej. Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład linii obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu odżywczym, łagodzącym i Przyjemny, luksusowy zabieg zapewnia nawet najbardziej wymagającej skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu.

Zmywanie mydłem

Zabieg De Lux składa się z czterech etapów:

I etap
Najpierw całe ciało jest zmywane mydłem SAVON NOIR lub PIANKA na bazie tego mydła

II etap Peeling ciała
Odżywczy peeling do ciała z kozim mlekiem. Podstawę preparatu stanowią złuszczające kryształki cukru i wzmacniający przesuszoną skórę olej sojowy. Połączenie koziego mleka i owocu lychee dostarcza skórze regenerujących składników oraz witamin: C, E i z grupy B. Kryształki cukru delikatnie masują i złuszczają, a wosk pszczeli chroni skórę i ją wygładza.
Odświeża, oczyszcza i delikatnie masuje skórę, przygotowując do intensywnej pielęgnacji. Kozie mleko, olej sojowy i wosk pszczeli zapewniają odżywienie, miękkość i gładkość.

 

III ETAP masło do ciała
Bogata, oparta na maśle Shea baza dostarcza suchej i wymagającej skórze składników regenerujących i wspomagających jej naturalne procesy obronne. Masło silnie odżywia i nawilża, delikatnie natłuszcza, a także naturalnie chroni przed czynnikami zewnętrznymi i promieniami UV. Kompleks koziego mleka, owocu lychee, perły, aloesu i składników łagodzących zapewnia skórze intensywną pielęgnację, aksamitną gładkość i piękny, młody wygląd.

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook

Google Plus