Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Zabiegi I Twarz szyja dekolt I Masaż

Kawałeczek Raju zaprasza na różnego typu zabiegi oczyszczające i upiększające. Ambitnym celem naszego gabinetu jest stałe poszerzanie oferty, tak aby mogli Państwo korzystać z jak największej ilości zabiegów.

Zabiegi na twarz

 • Mezoterapia Mikroigłowa

  Terapia mikroigłowa ARKANA SKIN ROLLER opiera się na nakłuwaniu skóry i otwarciu mikrokanalików. Ułatwia to penetrację substancji aktywnych oraz pobudza naturalny proces odnowy. Jest doskonałą alternatywą dla drogich zabiegów laserowych i peelingów chemicznych.
  Dzięki mikronakłuciom wzrost penetracji substancji czynnych w skórę wzrasta o 300%, pobudza odnowę komórkową, co daje pogrubienie warstw żywych naskórka o 8 %, indukuje produkcje kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, co powoduje zmiany w strukturze skóry, dzięki czemu odmłodzenie jest i widoczne i długotrwałe.

  Czytaj więcej...

Zabiegi na ciało

 • Arosha Oedemacel KIT (cellulit obrzękowy)

  To zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Zestaw zawierający kwas glikolowy 50ml, 8 ampułek 5ml, 8 zabiegów.

  Czytaj więcej...
W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook