oxybrazja -niesamowte oczyszczenie i odżywienie cery

OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA WODNO – TLENOWA

Zabieg na każdą porę roku! 

Oxybrazja inaczej mikrodermabrazja wodno – tlenowa jest rekomendowanym przez lekarzy zabiegiem złuszczającym, bezdotykową metodą oczyszczenia, dotlenienia, regeneracji i rewitalizacji skóry.

Zabiegi złuszczające są niewiarygodnie popularne że względu na swoją skuteczność. To obecnie podstawa pielęgnacji prawie każdego rodzaju cery.Do tej pory cera naczyniową, wrażliwa,i delikatna była przeciwwskazaniem do tego typu zabiegów że względu na podrażnienia natomiast oxybrazja jest innowacyjną, skuteczną i zarazem w pełni bezpieczną metodą umożliwiającą przeprowadzenie zabiegu również u osób z tego typu problemami. 

Oxybrazja jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, pozwala uzyskać widoczne wygładzenie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Wykonywana jest pod ciśnieniem przy pomocy hiperbarycznego tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Szeroki wachlarz możliwości zastosowania oxybrazji sprawia, że jest to idealna propozycja dla  nawet  najbardziej wymagających cer.

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą zupełnie naturalnych, obojętnych dla organizmu składników a brak jakichkolwiek składników chemicznych to gwarancja bezpieczeństwa. Oxybrazja jest zabiegiem, który jest bezpieczny w ciąży, zarówno dla dziecka jak i dla matki. Skutecznie niweluje powstałe wtedy obrzęki i opuchliznę, odświeża skórę nadając jej blasku. Dzięki temu kobieta może znowu poczuć się zadbaną.

 Tutaj Tlen jest kluczowym materiałem niezbędnym do uzyskania energii dla ciała. Przyspiesza odbudowę włókien kolagenowych i rekonstrukcję naczyń włoskowatych, wpływa również pozytywnie na kondycję tkanek ciała. Przezwycięża sytuację anoksji mieszków włosowych i okolicznych tkanek, a także poprawia metabolizm. Skutecznie powstrzymuje rozwój trądziku spowodowanego bakteriami propionowymi, przez co poprawia wygląd skóry.

 Przy wykonaniu serii zabiegów oxybrazja skutecznie likwiduje łojotok, drobne zmarszczki oraz przebarwienia, poprawiając wygląd skóry. Oxybrazja wykonywana jest „na mokro”, co daje natychmiastowe ukojenie. Ponadto przeprowadzana jest metodą bezdotykową, przez co jest w pełni bezpieczna i higieniczna dla klienta.

Oxybrazja jest doskonałym zabiegiem przed „wielkim wyjściem”.Po zabiegu skóra jest odświeżona, oczyszczona, pozbawiona niedoskonałości, wygładzona i silnie nawilżona. Dodatkowo sól fizjologiczna i chłód odczuwalny w trakcie zabiegu koi ją i pomaga pozbyć się obrzęków.

 

Efekty zabiegu:

 

USUNIĘCIE ZANIECZYSZCZEŃ

LIKWIDACJA STANÓW ZAPALNYCH SKÓRY

IKWIDACJA ŁOJOTOKU (stabilizacja pracy gruczołów łojowych)

LIKWIDACJA TRĄDZIKA (eliminacja bakterii beztlenowych

REDUKCJA BLIZN POTRĄDZIKOWYCH ORAZ PRZEBARWIEŃ

WSPOMAGANIE LECZENIA TRĄDZIKA RÓŻOWATEGO

REDUKCJA ZMARSZCZEK, BRUZD 

ROZJAŚNIENIE SKÓRY

PEELING PŁYTKI I GŁĘBOKI

WZMOCNIENIE KRUCHYCH NACZYŃ KRWIONOŚNYCH 

NAWILŻANIE, WYGŁADZANIE I UELASTYCZNIANIE SKÓRY

REDUKCJA OBRZĘKÓW