Masaże terapeutyczne
Potężna broń w walce ze skutkami chorób cywilizacyjnych.
Przyniosą nieocenioną ulgę twoim mięśniom i kręgosłupowi.

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy to zabieg, który każda z nas powinna przeprowadzać min. 2 razy w roku przy cerze suchej, normalnej, wrażliwej i dojrzałej oraz 5-6 razy w roku przy cerze tłustej i trądzikowej. W naszym gabinecie oferujemy trzy rodzaje oczyszczania twarzy: Mikrodermabrazję, ultradźwiękowe i manualne.

Oczyszczanie manualne
Przeznaczone jest dla cer bardzo mocno zanieczyszczonych. Stosujemy je w przypadkach, w których przy pomocy ultradźwięków nie da się usunąć wszystkich głęboko położonych zaskórników. Zabieg polega na ręcznym usuwaniu zanieczyszczeń. Do takiego zabiegu specjalnie przygotowujemy skórę, nawilżamy i zmiękczamy ją tak, aby oczyszczanie nadmiernie nie obciążyło cery,

Na zakończenie każdego zabiegu nakładana jest specjalna maska wyciszająca, łagodząca podrażnienia i przeciwzapalna. Po zabiegu przez kilka dni może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie.

Oczyszczanie twarzy manualne jest to oczyszczanie powierzchniowe, które pozwalana na pozbycie się tłuszczu, zaskórników, łoju z warstwy rogowej naskórka, bez wnikania w jego głębsze warstwy.

Natomiast wykonując oczyszczanie z użyciem ultradźwięków, Kawitacji docieramy do głębszych warstw skóry, co powoduje jej regenerację od warstwy właściwej aż do naskórka oraz reguluje produkcję wydzielin gruczołów łojowych, nawilżenie oraz produkcję kolagenu i elastyny, zamieniając oczyszczanie naskórka w prawdziwy zabieg pielęgnacyjny.

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook

Google Plus