Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Masaż dla Par – Masaż dla Dwojga prezent dla żony ,przcjciółki

Zbliża się ważne święto, rocznica dla Waszego związku, czy może chcesz tylko sprawić niezwykły upominek dla ukochanej osoby?

Chcemy wyjąć na przeciw państwa oczekiwaniom dlatego masaż dla par wykonujemy w dwóch czterogwiazdkowych Hotelach do wyboru na terenie Bielska-Białej od Poniedziałku do Niedzieli od 7.00 do 21.00
MIK_2140 - Copy (5)
Masaże dla par to specjalna oferta, która cieszy się ogromną popularnością wśród klientów spa.

To doskonała forma relaksu i niezwykłe wspomnienia, które pozostaną w pamięci do końca życia. Masaże dla par pozwolą zakochanym w sobie osobom spędzić cudowne chwile. Ponadto oprócz samego odprężenia, odpowiednio dobrane olejki i mleczka stosowane w trakcie zabiegu, spowodują, iż oboje wyjdą z gładką, nawilżoną skórą.

Pewność siebie i doskonałe samopoczucie to przecież podstawa w budowaniu dobrego związku. Masaże dla par to czas niezwykle romantyczny, dlatego warto zrobić taką niespodziankę tej jedynej, wyjątkowej osobie.
MIK_2106
Cudowny zapach i profesjonalny dotyk masażystów zbuduje niesamowity klimat, o który trzeba w relacjach damsko-męskich dbać zawsze. Pokaż, jak bardzo kochasz i jak bardzo zależy Ci na zdrowiu i samopoczuciu drugiej osoby!

Pójście do kina, czy kolacja przy świecach to już nudne rozwiązania na wspólny wieczór. Pokaż, że stać Cię na wiele więcej!

Nie masz pomysłu na wieczór panieński lub urodziny koleżanki ?

ZADZWOŃ MY ZORGANIZUJEMY CI WIECZÓR W SPA Z MASAŻAMI, ZABIEGAMI NA TWARZ, JACKUZZI , SANĄ . 

Aby zamówić ten właśnie masaż należy wcześniej zarezerwować termin!  

+48 793 313 413

*nie dotyczy masażu 30 min

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook