Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Relaksujący masaż Stress Off Bielsko-Biała

Relaksacyjno-terapeutyczny masaż Stress Off

Masaż ten pozwoli zrelaksować się po ciężkim tygodniu, stresujące pracy. Masaż wykonywany jest na całym ciele z pominięciem miejsc intymnych.  Masaż ten rozpoczyna się od stóp a kończy się masażem głowy.  Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą zapomnieć o troska dnia codziennego .

Jak Przygotować się do Masażu ?

1.Zachowanie higieny osobisej jest istotnym aspektem podczas zabiegów z ciałem wiec dla własnego komfortu i komfortu masażysty/tki zadbaj o świeżość przed zabiegiem , jeśli nie zdążysz wziąść prysznica w domu zawsze możesz to zrobić w gabinecie ale pamiętaj że ten czas może być  odjęty z twojego zabiegu , jeśli na koleją godzine jest umówiona następna osoba .

2.Przed zabiegami nie należy korzystać z solarium lub opalać się, ponieważ poparzenie wpływa negatywnie na skórę i na komfort podczas zabiegów.

3, poinformuj o dolegliwościach lub przeciwwskazaniach zdrowotnych, jeśli takowe występują – personel wówczas dobierze odpowiedni zabieg.

4.Przed peelingami nie należy depilować ciała na dobę przed zabiegiem, może to spowodować podrażnienie skóry

5.Minimum na godzinę przed zabiegami nie należy spożywać obfitych posiłków i pić alkoholu.

6.Nie trzeba zabierać niczego dodatkowego ze sobą – w spa bezpłatnie otrzymuje się specjalną bieliznę, ręcznik, czepek i jednorazowe kapcie.

7.Koniecznie wycisz telefon

8.Jeśli się spóźnisz, minuty spóźnienia odejmowane są od czasu zabiegu. i ty niechciał byś być przyjęty z opóźnieniem 

9.Zawsze odwołuj wizytę, jeśli nie możesz przyjść.        Jeśli korzystasz z zaproszenia i nie przyjdziesz na zabieg  może ono zostać unieważnione.

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook