Manualne oczyszczanie twarzy - Kawałeczek Raju | Masaż Bielsko-BiałaKawałeczek Raju | Masaż Bielsko-Biała
Masaże terapeutyczne
Potężna broń w walce ze skutkami chorób cywilizacyjnych.
Przyniosą nieocenioną ulgę twoim mięśniom i kręgosłupowi.

Manualne oczyszczanie twarzy

Cały zabieg ma za zadanie oczyścić twarz z zaskórników otwartych i zamkniętych, prosaków, pozbyć się zanieczyszczeń, zniwelować trądzik, łojotoki i zmniejszyć nadczynność gruczołów łojowych.

Polega on na wykonaniu diagnostyki cery rozpulchnieniu skóry przy użyciu maski oraz wapozonu, następnie wykonywane jest manualne oczyszczanie twarzy. Kolejnym etapem zabiegu jest dezynfekcja skóry prądami d’Arsonvala oraz nałożenie maski kremowej łagodzącej, odżywczej, regenerującej. Końcowym etapem zabiegu jest nałożenie kremu odżywczo-regenerującego zachowany jest kwaśny odczyn PH zmniejszający ilość flory bakteryjnej, dokładnie oczyszczone, dzięki takiemu zabiegowi blokujemy pory skóry (zaskórniki) regulujemy gospodarkę lipidową, hamujemy rozwój bakterii oraz przyspieszamy gojenie po oczyszczaniu normalizujemy wszystkie procesy związane z nadmiarem pracy gruczołów łojowych, łagodzimy stany zapalne, a skóra po zabiegu jest wyciszona zmatowiona i nawilżona.

Na wykończenie zabiegu nakładamy maskę kremową lub Algową, która natychmiast wycisza i łagodzi podrażnioną skórę działa dotleniająco i rozjaśniająco. Zwiększa stopień nawilżenia.

Cena oczyszczania uzależniona jest od rodzaju zastosowanego preparatu i zostaje uzgodniona z klientem przed rozpoczęciem zabiegu. Zabieg często łączony jest z peelingiem kawitacyjnym pod warunkiem braku przeciwwskazań.

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook

Google Plus