Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Manualne oczyszczanie twarzy

Manualne oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie Manualne ,Cały zabieg ma za zadanie oczyścić twarz z zaskórników otwartych i zamkniętych, prosaków, pozbyć się zanieczyszczeń, zniwelować trądzik, łojotoki i zmniejszyć nadczynność gruczołów łojowych.

Polega on na wykonaniu diagnostyki cery rozpulchnieniu skóry przy użyciu maski oraz wapozonu, następnie wykonywane jest manualne oczyszczanie twarzy. Kolejnym etapem zabiegu jest dezynfekcja skóry prądami d’Arsonvala oraz nałożenie maski kremowej łagodzącej, odżywczej, regenerującej. Końcowym etapem zabiegu jest nałożenie kremu odżywczo-regenerującego zachowany jest kwaśny odczyn PH zmniejszający ilość flory bakteryjnej, dokładnie oczyszczone, dzięki takiemu zabiegowi blokujemy pory skóry (zaskórniki) regulujemy gospodarkę lipidową, hamujemy rozwój bakterii oraz przyspieszamy gojenie po oczyszczaniu normalizujemy wszystkie procesy związane z nadmiarem pracy gruczołów łojowych, łagodzimy stany zapalne, a skóra po zabiegu jest wyciszona zmatowiona i nawilżona.

Na wykończenie zabiegu nakładamy maskę kremową lub Algową, która natychmiast wycisza i łagodzi podrażnioną skórę działa dotleniająco i rozjaśniająco. Zwiększa stopień nawilżenia.

Cena oczyszczania uzależniona jest od rodzaju zastosowanego preparatu i zostaje uzgodniona z klientem przed rozpoczęciem zabiegu. Zabieg często łączony jest z peelingiem kawitacyjnym pod warunkiem braku przeciwwskazań.

Polecamy również :

Hydrodermabrazję 

Oxybrazję 

Peeling Kawitacyjny

Mikrodermabrazję 

Kwasy 

Każdy z powyższych zabiegów pozwoli oczyścić twarz i doprowadzić ją do pięknego czstaego wyglądu 

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook