Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Masaż twarzy

Masaż twarzyMasaże twarzy polecane są zwłaszcza tym osobą, które bezpośrednio pracują z klientami, aktorom osobą zajmującym się marketingiem, nauczycielom, a także wszystkim zajmującym się intensywną pracą przy komputerze czy dokumentach, osobom zestresowanym, i żyjącym w ciągłym napięciu jest on kierowany dla osób, które mają bogatą mimikę twarzy, oraz wszystkim dbającym o dobry wygląd i samopoczucie.

Masaż ten ma na celu rozluźnić mięśnie mimiczne, które tak naprawdę nie zaznają spokoju nawet podczas snu. Niesamowity masaż twarzy, szyi, dekoltu wykonany na kawiorowym kremie lub suchym olejku, Uwalnia napięcie i przywraca harmonię oraz dobre samopoczucie. Przyjemne i delikatne chwyty masażu pozwolą Państwu poczuć się jak w prawdziwym raju. Masaż poprawia krążenie krwi w całym ciele, co intensyfikuje transport substancji odżywczych do komórek, a także wspiera przepływ energii i przerywanie blokad. Nadszarpnięte nerwy zostają ukojone dzięki aromatycznemu olejkowi poczują państwo przypływ energii

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook