Organiczny zabieg flawonoidowy

Ilcsi To Węgierska marka jednych z najlepszych kosmetyków organicznych co za tym idzie są pozbawione konserwantów i parabenów jeśli jesteś EKO i lubisz żyć zgodnie z naturą to zabiegi Ilcsi są właśnie dla Ciebie
 
Organiczny zabieg flawonoidowy
 
zaleca sięwykonać gdy  Skóra starzeje się,jest  pozbawiona elastyczności Lub się łuszczy , może też być zbyt tłusta . Zabieg, który znakomicie wypełnia zmarszczki, nawilża skórę w głębokich warstwach oraz napina i odmładza. Badania naukowe wykazały, że za powstawanie zmarszczek i różnego rodzaju wad skóry odpowiedzialne są hormony androgenowe (hormony męskie). 
 
Zalecamy rozpoczęcie serii  od Organiczny zabieg Flawonoidowy ponieważ związki te wykazują wielostronną aktywność biologiczną:
– chronią naczynia krwionośne zapobiegają ich pękaniu i nadmiernemu rozszerzaniu 
– stabilizują wit. C , co usprawnia biosyntezę kolagenu i poprawia jakość tkanki łącznej 
– usuwają wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się i degenerację tkanek, mają działanie przeciwutleniające (pod tym względem są lepsze od wit A czy E)
– pochłaniają promieniowanie UVA i UVB (filtry słoneczne) Rozpoczęcie serii od zabiegu flawonoidowego gwarantuje nam silne odżywienie i regenerację skóry.
 
Po tym zabiegu polecamy  zabiegu fitoestrogenowego. W okresie menopauzy następuje spadek wydzielania estrogenów co jest jednym z czynników starzenia się skóry. Fitoestrogeny działają stymulująco na rozwój tkanki skórnej, zmniejszają aktywność gruczołów łojowych, gwarantują świeższy wygląd skóry poprzez proces regeneracji włókien elastycznych.
 
Połączenie tych dwóch zabiegów stosowanych naprzemiennie gwarantuje nam uzyskanie widocznych efektów na skórze. 
 
ZABIEG ORGANICZNY FITOESTROGENOWY ILCSI na twarz 
Jest Przeciwstarzeniowym zabiegiem 
Podstawą zabiegu są fitoestrogeny roślinne – naturalne odpowiedniki estrogenów których poziom obniża się wraz z wiekiem dlatego zabieg ten stymuluje syntezę kolagenu działając przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. 
 
Wskazania:
 
Działanie: przy zastosowaniu roślinnych estrogenów, bez działań ubocznych można przeciwważyć rozmnażaniu się androgenów skóry. Wykorzystując rośliny o dużej zawartości fitoestrogenów (hormony żeńskie pochodzenia roślinnego) między innymi jukkę, siemie lniane, czerwoną koniczynę, chmiel zabieg skutecznie odmładza i łagodzi głębokie linie mimiczne. 
 
Czas zabiegu: 75 minut/ 90 minut z czyszczeniem 
 
Zalecane: Seria 6 zabiegów (1-2 razy w tygodniu)