Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Nowoczesny sprzęt przeplata się z miłościa do ciała człowieka

Kawałeczek Raju – Gabinet Masażu i Kosmetologii Estetycznej

W Kawałeczku Raju przenosimy doświadczenie relaksu i piękna na zupełnie nowy poziom. Nasz gabinet to miejsce, w którym pasja spotyka się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Nie tylko oferujemy tradycyjne masaże i standardowe zabiegi kosmetyczne, ale również korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń, aby dostarczyć naszym klientom kompleksową i efektywną pielęgnację.

Nasza Pasja

W Kawałeczku Raju nie zajmujemy się jedynie pielęgnacją skóry i relaksem – to dla nas pasja. Nasz zespół kosmetologów i masażystów poświęca się doskonałości, dbając o każdy detal, aby zapewnić naszym klientom niezapomniane doświadczenia.

Najnowsze Urządzenia Kosmetyczne

Lasery o Najwyższej Jakości

Wykorzystujemy najnowsze lasery o najwyższej jakości, które pozwalają nam skutecznie pracować nad poprawą kondycji skóry, usuwaniem przebarwień czy redukcją zmarszczek.

Oczyszczanie Wodorowe

Dla nas ważne jest, aby skóra była nie tylko piękna, ale również zdrowa. Dlatego stosujemy nowoczesne urządzenia do oczyszczania wodorowego, które dogłębnie nawilżają i oczyszczają skórę.

Emslim na Nietrzymanie Moczu

Jesteśmy dumni z posiadania najnowocześniejszego urządzenia Emslim, które nie tylko wspomaga w modelowaniu sylwetki, ale także skutecznie działa na problemy z nietrzymaniem moczu. Dbamy o komfort i zdrowie naszych klientek na każdym etapie.

Kriolipoliza

Skuteczne modelowanie sylwetki to nasza specjalność, dlatego oferujemy kriolipolizę – innowacyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej przy użyciu chłodzenia.

Fala Rfowa 448

Nasza oferta obejmuje również nowoczesną fale rfową 448, która stymuluje produkcję kolagenu, poprawiając jędrność skóry i redukując zmarszczki.

Nasza Oferta

W Kawałeczku Raju znajdziesz szeroką gamę usług, obejmującą:

  • Masaże relaksacyjne i lecznicze,
  • Zabiegi na twarz i ciało,
  • Usługi z zakresu pielęgnacji paznokci,
  • Nowoczesne terapie antycellulitowe,
  • Zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Umów Się na Wyjątkowe Doświadczenie

Zapraszamy Cię do Kawałeczka Raju, gdzie pasja, innowacje kosmetyczne i indywidualne podejście spotykają się w jednym miejscu. Umów się na wyjątkowe doświadczenie pielęgnacyjne, które zadba nie tylko o Twoje piękno, ale także o Twoje samopoczucie.

Kawałeczek Raju – Bo Dbamy o Twój Wyjątkowy Świat!

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook