Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Zabieg kawowy

KAWA AKTYWNA LINIA WYSZCZUPLAJĄCA

Wysoce aktywna linia, ukierunkowana na wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Duże stężenie zintegrowanych substancji czynnych, takich jak wyciąg kawowy, algi i wyciąg z hebanu gwarantuje skuteczność zabiegów i błyskawiczne efekty. Redukcję tanki tłuszczowej, eliminację toksyn oraz płynów, zalegających w przestrzeni międzytkankowej. Doskonały, prosty zabieg, nie tylko dla miłośników kawy.

Zmywanie mydłem

Zabieg De Lux składa się z pięciu etapów

I ETAP
Najpierw całe ciało jest zmywane mydłem SAVON NOIR lub PIANKA na bazie tego mydła

II ETAP
Następnie wykonujemy peeling cukrowy z kawą całego ciała którego zadaniem jest Oczyszczać, odświeżać, wygładzać i ujędrniać. Masujące drobinki kawy i cukru, złuszczają martwy naskórek, poprawiają mikrokrążenie i stymulują skórę, przygotowując ją do zabiegu.

III ETAP
Aktywny, pachnący kawą koncentrat o działaniu energetyzującym, wyszczuplającym i antycellulitowym. Bogaty w kofeinę ekstrakt z kawy pobudza mikrokrążenie, przyspiesza lipolizę oraz działa przeciwstarzeniowo. Właściwości kawy uzupełnia wyciąg z hebanu, który wykazuje silne działanie antycellulitowe. Stworzony na bazie mikroalg kompleks PEPHA®-CTIVE silnie energetyzuje komórki i przyspiesza procesy ich odnowy.

IV ETAP
Maska wyszczuplajaca z kawą Profesjonalana maska kawowa o silnym działaniu lipolitycznym . Usprawnia usuwanie płynów z przestrzeni międzykomórkowej odżywia i uelastycznia skórę. Mocno pobudza może powodować dość intensywne uczucie mrowienia oraz stopniowe rozgrzanie i zaróżowienie skóry , które ustępuje kilkadziesiąt minut po zabiegu

V ETAP
Kawowe masło do ciała Ujędrniająco-antycellulitowe masło do ciała zawiera bogaty w kofeinę ekstrakt z kawy, który przyspiesza przemianę materii, pobudza spalanie tłuszczów, wspomaga usuwanie toksyn, a także wyszczupla i ujędrnia skórę. Te właściwości uzupełnia dostarczający energii komórkom kompleks PEPHA®-CTIVE, stworzony na bazie wyjątkowych mikroalg Dunaliella Salina. Witaminy E i C stanowią synergicznie działającą parę przeciwutleniaczy chroniącą komórki przed atakiem wolnych rodników. Odżywcze masło shea uzupełnia niedobory lipidowe skóry czyniąc ją uelastycznioną i wygładzoną, a dodatek gliceryny zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia.

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook