Masaże terapeutyczny
Potężna broń w walce ze skutkami chorób cywilizacyjnych.
Przyniosą nieocenioną ulgę twoim mięśniom i kręgosłupowi.
Masaże terapeutyczny
Potężna broń w walce ze skutkami chorób cywilizacyjnych.
Przyniosą nieocenioną ulgę twoim mięśniom i kręgosłupowi.

Endermologia -Modelowanie sylwetki Bielsko-Biała

 

Endermologia

to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie:
odchudzające,
odmładzające,
oczyszczające,endermologia
terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu

Endermologia – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?
Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i poprawić elastyczność jej skóry. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych.

Utrata wagi , Modelowanie sylwetki  nie obędzie się bez dobrej diety dlatego polecamy wizytę u Agnieszki Mazurek 

https://mazurek.dobrydietetyk.pl/

Endermologia – jak wygląda zabieg?
Pacjentka ubiera się w kombinezon, który przylega do ciała, dzięki czemu maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Masaż  wykonujemy za pomocą sterowanej komputerowo głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej. Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, między rolki zostaje wciągnięty fałd skórny, która przybiera kształt fali. Wtedy skóra jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz – w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji. Intensywność masażu zależy od partii ciała.

Endermologia – odchudzanie i redukcja cellulitu
Podczas zabiegu skóra jest mocno ugniatana, co pobudza metabolizm. W związku z tym następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czego skutkiem jest:
redukcja cellulitu tłuszczowego,
wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
poprawa elastyczności skóry,
redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego,
Endermologia jest także polecana w celu poprawienia krążenia i zregenerowania ciała po liposukcji.

Endermologia a oczyszczanie organizmu z toksyn
Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu.
Działanie terapeutyczne endermologii
W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny, tzw. hormony szczęścia, które koją ból i powodują uczucie odprężenia i zadowolenia. W związku z tym zabieg wykonuje się także w celu:
leczenia uszkodzeń więzadeł i ścięgien,
usuwania bólów mięśni,
likwidowania bólu szyjnego, pleców, stawu łokciowego, bóle kolan, stóp, dłoni,
likwidowania obrzęków.

Polecamy do endermologi skorzystanie z lipolizy iniekcyjnej jeśli mamy uciążliwe boczki ,fałdki trudne do pozbycia lub obtłuszczone kolanka … 

Lipoliza iniekcyjna

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook

Google Plus