Masaże Stress Off!!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe ? To tylko u nas !!!
Mezoterapia zabieg kosmetyki estetycznej
Mezoterapia , Mezo-botox
Chcesz coś zmienić ? To twój czas !!!
Masaż Klasyczny a może Sress Off ?
Nie masz pomysłu na prezent ? Mamy Zaproszenia i Bony podarunkowe !!!
Zaproszenia i Bony Podarunkowe
Możesz je zamówić albo kupić on- line !!!
Mężczyzna u kosmetyczki
Męskie zabiegi ? TAK u nas takie znajdziesz !
Zadbaj o siebie to twój czas !

Endermologia -Modelowanie sylwetki Bielsko-Biała

 

Endermologia

to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie:
odchudzające,
odmładzające,
oczyszczające,endermologia
terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu

Endermologia – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu, wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i poprawić elastyczność skóry. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych.

Utrata wagi , modelowanie sylwetki  nie obędzie się bez dobrej diety dlatego polecamy wizytę u dietetyka, Pani Agnieszki Mazurek 
www.mazurek.dobrydietetyk.pl

 

Endermologia – jak wygląda zabieg?

Pacjentka ubiera się w kombinezon, który przylega do ciała, dzięki czemu maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Masaż  wykonujemy za pomocą sterowanej komputerowo głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej. Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, między rolki zostaje wciągnięty fałd skórny, która przybiera kształt fali. Wtedy skóra jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz – w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji. Intensywność masażu zależy od partii ciała.

Endermologia – odchudzanie i redukcja cellulitu
Podczas zabiegu skóra jest mocno ugniatana, co pobudza metabolizm. W związku z tym następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czego skutkiem jest:
– redukcja cellulitu tłuszczowego,
– wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
– poprawa elastyczności skóry,
– redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego,
Endermologia jest także polecana w celu poprawienia krążenia i zregenerowania ciała po liposukcji.

Endermologia a oczyszczanie organizmu z toksyn
Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu.
Działanie terapeutyczne endermologii
W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny, tzw. hormony szczęścia, które koją ból i powodują uczucie odprężenia i zadowolenia. W związku z tym zabieg wykonuje się także w celu:
– leczenia uszkodzeń więzadeł i ścięgien,
– usuwania bólów mięśni,
– likwidowania bólu szyjnego, pleców, stawu łokciowego, bóle kolan, stóp, dłoni,
– likwidowania obrzęków.

Polecamy do endermologi skorzystanie z lipolizy iniekcyjnej jeśli mamy uciążliwe boczki ,fałdki trudne do pozbycia lub obtłuszczone kolanka … 

Lipoliza iniekcyjna

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook