Aqua lifting

AQUA lifting-Mezoterapia Igłowa

AQUA lifting jest preparatem do mezoterapii igłowej w postaci sterylnego żelu fizjologicznego zawierającego krystalicznie czysty, pozbawiony czynnika sieciującego BDDE, usieciowany kwas hialuronowy.
AQUA lifting jest wszechstronnym wiskoelastycznym preparatem do mezoterapii.

Przeznaczonym do zwiększania jędrności i nawilżenia skóry w całym obszarze twarzy i ciała. W wyraźny sposób spłyca zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry. Rezultat uzyskany podczas jednego zabiegu utrzymują się około 12 tygodni*. Dla uzyskania efektu mocnego ujędrnienia skóry (lifting) rekomendowane jest wykonanie serii 3 zabiegów w odstępach 8 tygodni.
cutegel-aqua To najwyższej jakości Kwas Hialuronowy do mezoterapii igłowej. Pozbądź się zmarszczek na dłużej, odżyw swoją cerę w Kawałeczek Raju gabinet masażu i kosmetyki estetycznej zapraszam na mezoterapie . Dzięki  doświadczeniu które posiadamy uzyskasz najlepsze efekty!

Przeciwskazania do mezoterapii igłowej

Anti aging facial mesotherapy with syringe closeup on woman face
Ze względu na możliwość przeniesienia przeciwskazaniem jest wykonywanie mezoterapii igłowej w miejscu ognisk zapalnych skóry np. trądzik, opryszczka etc. Nie wskazane jest wykonywanie iniekcji kwasu hialuronowego w bliskim odstępie czasu zabiegów z zastosowaniem lasera, fal radiowych oraz peelingów medycznych. Pacjenci z nieustabilizowaną cukrzycą, czynną chorobą nowotworową i chorobami autoimmunologicznymi powinni wstrzymać się z wykonywaniem zabiegów do czasu reemisji choroby. Przeciwskazaniem jest także nadwrażliwość na kwas hialuronowy i skłonność do powstawania blizn przerostowych. Zabiegi medycyny estetycznej nie mogą być wykonywane u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Co to jest kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy jest polisacharydem, naturalnie występującym w organizmie człowieka, głównie w skórze. Odpowiedzialny jest za jej napięcie oraz jędrność poprzez magazynowanie wody w przestrzeniach międzykomórkowych. Kwas hialuronowy jest w stanie związać od 1000 do 4000 razy więcej wody, niż wynosi jego masa, z tego powodu jest stosowany w medycynie estetycznej i produktach kosmetycznych, jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających.

Czy kwas hialuronowy jest wykorzystywany w innych dziedzinach?
Tak, ponieważ unikatowe właściwości kwasu hialuronowego powodują, że stanowi on jeden z głównych składników w produkcji środków farmaceutycznych oraz ekskluzywnych kosmetyków. Kwas hialuronowy jest od wielu lat wykorzystywany w ortopedii i reumatologii.

Co jest konsekwencją niedoboru kwasu hialuronowego w skórze?
Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość i jakość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry. Skóra staje się wysuszona, pojawiają się najpierw płytkie, a następnie głębokie zmarszczki. Policzki i usta tracą swoją objętość. Zabieg wypełniania zmarszczek wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego polega na podaniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie skóry. Za pomocą kwasu hialuronowego można dokonać korekcji zmarszczek, przywracając młody wygląd skórze. Iniekcje z kwasu hialuronowego są najczęściej stosowaną i najbezpieczniejszą metodą wypełniania zmarszczek.

Czy wypełniacze CUTEGEL na bazie kwasu hialuronowego są bezpieczne?
Tak, ponieważ CUTEGEL idealnie odwzorowuje naturalny kwas hialuronowy i całkowicie integruje się ze skórą, nie zakłóca jej naturalnych funkcji, zapewnia swobodny przepływ substancji odżywczych, tlenu i hormonów.

Czy efekty zabiegu wypełniania zmarszczek, wypełniaczem są odwracalne?
Tak, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnie rozkładany w organizmie m.in. przez występujący w tkance enzym hialuronidazę i nie powoduje skutków ubocznych. W przeciwieństwie do stałych wypełniaczy CUTEGEL wchłania się w ciągu 6 – 12 miesięcy, więc skutki zabiegu są odwracalne.

Czy preparaty kwasu hialuronowego można bezpiecznie stosować zimą i latem?
Tak, ponieważ w przeciwieństwie do kremów, w których jest woda, wypełniacze nie wywołują teleangiektazji (rozszerzenia naczyń krwionośnych). Wypełniacze CUTEGEL zawierają bezpieczny dla skóry, bez względu na temperaturę bufor fosforanowy. Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów medycyny estetycznej wskazane jest stosowanie po zabiegu ochrony przeciwsłonecznej (m.in. filtr 30 SPF)