Masaże terapeutyczne
Potężna broń w walce ze skutkami chorób cywilizacyjnych.
Przyniosą nieocenioną ulgę twoim mięśniom i kręgosłupowi.

Organiczny zabieg flawonoidowy ekstra

Flawonoidy to jedne z najlepszych substancji o właściwościach antyoksydacyjnych. Są to tzw. ”zmiatacze ” wolnych rodników, dlatego zabieg ten opóźnia procesy starzenia się skóry, działa przeciwzapalnie i nadaje się idealnie dla skór z tendencją do rozszerzonych naczynek.

WSKAZANIA:
Doskonały zabieg dla skór zestresowanych, zmęczonych i bladych.
Ma działanie przeciwutleniające, budujące kolagen, ujędrniające, wypełniające, regenerujące, nawilżające.
Dodatkowa ilość flawonoidów, do walki ze zmarszczkami! To zdanie mogłoby być mottem dla nowego, bogatego we flawonoidy kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy. Silny przeciwutleniacz i efekt ujędrnienia widoczny niemal natychmiast. Zawartość ziół w kosmetyku zwiększa przepuszczalność naczyń włosowatych, poprawia krążenie krwi, a także dostarczenie skórze składników odżywczych, witamin i tlenu. Skóra staje się widocznie bardziej jędrna i jedwabiście gładka. Krem polecany jest dla kobiet i mężczyzn poszukujących piękna, niezależnie od ich wieku.

CZAS ZABIEGU:
75 minut / 90 minut z użyciem aparatury elektrokosmetycznej.

ZALECANE:
Seria 6 zabiegów (1–2 razy w tygodniu)

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook

Google Plus