Masaże terapeutyczne
Potężna broń w walce ze skutkami chorób cywilizacyjnych.
Przyniosą nieocenioną ulgę twoim mięśniom i kręgosłupowi.

Masaż dla dwojga

Zbliża się ważne święto, rocznica dla Waszego związku, czy może chcesz tylko sprawić niezwykły upominek dla ukochanej osoby?

Chcemy wyjąć na przeciw państwa oczekiwaniom dlatego masaż dla par wykonujemy w dwóch czterogwiazdkowych Hotelach do wyboru na terenie Bielska-Białej od Poniedziałku do Niedzieli od 8.00 do 20.00
MIK_2140 - Copy (5)
Masaże dla par to specjalna oferta, która cieszy się ogromną popularnością wśród klientów spa.

To doskonała forma relaksu i niezwykłe wspomnienia, które pozostaną w pamięci do końca życia. Masaże dla par pozwolą zakochanym w sobie osobom spędzić cudowne chwile. Ponadto oprócz samego odprężenia, odpowiednio dobrane olejki i mleczka stosowane w trakcie zabiegu, spowodują, iż oboje wyjdą z gładką, nawilżoną skórą.

Pewność siebie i doskonałe samopoczucie to przecież podstawa w budowaniu dobrego związku. Masaże dla par to czas niezwykle romantyczny, dlatego warto zrobić taką niespodziankę tej jedynej, wyjątkowej osobie.
MIK_2106
Cudowny zapach i profesjonalny dotyk masażystów zbuduje niesamowity klimat, o który trzeba w relacjach damsko-męskich dbać zawsze. Pokaż, jak bardzo kochasz i jak bardzo zależy Ci na zdrowiu i samopoczuciu drugiej osoby!

Pójście do kina, czy kolacja przy świecach to już nudne rozwiązania na wspólny wieczór. Pokaż, że stać Cię na wiele więcej.

 

 1. Relaks Dla dwojga  ok.60 min 190 zł
 2. Klasyczna Przyjemność 60 min 220 zł
 3. Kamienna Rozkosz  ok.60 min 220 zł
 4. Kamienna Rozkosz ok.90min 280zł
 5. Czekoladowa i kamiennie ok 80 min 260 zł
 6. Czekolada i Truskawki ok 90 min 290 zł
 7. Czas afrodyty – Rozkosz w kozim mleku  ok.90 min 290 zł
 8. Pakiet SPA 1 : Peeling Ciała + Masaż Stóp + Masaż Ciała + Masaż Twarzy czas trwania zabiegu 2 h  Cena Pakietu 350 zł
  Zabieg wykonany w Park Hotel Vienna ****
 9. Pakiet SPA 2: Dwie godziny w Spa sauna +jacuzzi +Zabieg na ciało czas trwania ogółem = 3 h 10 min relaksu za kwotę 390zł
  Zabieg wykonany w Hotelu Sahara ****
 10. Pakiet Spa 3 : Dwie godziny w Spa sauna +jacuzzi +Peeling Ciała + Masaż Stóp + Masaż Ciała + Masaż Twarzy = 4 h relaksu za kwotę 470 zł
  Zabieg wykonany w Hotelu Sahara ****

 

Nie masz pomysłu na wieczór panieński lub urodziny koleżanki ?

ZADZWOŃ MY ZORGANIZUJEMY CI WIECZÓR W SPA Z MASAŻAMI, ZABIEGAMI NA TWARZ, JACKUZZI , SANĄ . JEŚLI BĘDZIE TAKA POTRZEBA ZORGANIZUJEMY TORTA ,SZAMPANA,OWOCE W CZEKOLADZIE, KWIATY !

Aby zamówić ten właśnie masaż należy wcześniej zarezerwować termin!  

+48 793 313 413

*nie dotyczy masażu 30 min

 

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń dla czytelników oraz poprawnego funkcjonowania, strona internetowa www.kawaleczekraju.com.pl korzysta z plików Cookies. Pliki te przechowywane są na urządzeniach końcowych naszych odbiorców.

Facebook

Google Plus